Доступність посилання

ТОП новини

Хай із нами зв’яжеться той, хто не брехатиме – сирійці, які взяли у полон журналістку з України


Сирійці, які утримують в полоні журналістку Анхар Кочнєву, пропонують українській владі розпочати повноцінні переговори щодо її подальшої долі. Про це пише у своєму блозі на «Українській правді» журналістка Наталя Гуменюк, якій вдалося вийти на зв’язок із повстанцями.

Ті стверджують, що представники України, які контактували з повстанцями раніше, довели свою неспроможність виконувати роль переговорників.

«Хай з нами зв’яжеться той, хто не брехатиме, – цитує Наталя Гуменюк Абу Джандаля – командира підрозділу, що захопив громадянку України.

«Ми хочемо спілкуватися із людиною, яка серйозно поставиться до переговорів, виступить адвокатом Анхар Кочнєвої, а також буде уповноважена виконувати зобов’язання. Якщо наміри української сторони будуть щирими, все буде добре. Якщо нам брехатимуть, то результати будуть негативними. Ми чекаємо, що з нами вийдуть на зв’язок о 15:00 у вівторок, 18 грудня», – заявив він.

«Всі контакти сирійців, які утримують Кочнєву, я готова передати представникам українського МЗС будь-якої хвилини», – написала у своєму блозі Наталя Гуменюк.

Вона також наголосила, що повстанці спростували інформацію про те, нібито вони вимагають за Кочнєву викуп.

Кочнєва потрапила у полон усередині жовтня. Повстанці називають її «російсько-українським працівником служб, які співпрацюють з режимом Асада», натомість родичі журналістки стверджують, що ніякої розвідувальної діяльності вона не вела.
XS
SM
MD
LG