Доступність посилання

ТОП новини

Ірак: Талабані можуть перевезти за кордон для лікування


Джалал Талабані
Президент Іраку Джалала Талабані залишається без свідомості в лікарні в Багдаді після того, як у понеділок у нього, ймовірно, стався інсульт. Про це Радіо Свобода повідомили достовірні джерела.

Водночас, як заявив депутат-курд, соратник Талабані Махмуд Осман, стан президента поліпшується.

«Стан президента здоров’я вже кращий, ніж був тоді, коли він потрапив до лікарні вчора рано вранці. Можливо, завтра чи післязавтра його перевезуть за кордон для подальшого лікування», – сказав політик.

У Міністерстві охорони здоров’я Іраку підтвердили, що лікарі вирішують, чи перевозити Талабані за кордон. Водночас, у відомстві наголосили, що остаточного рішення з цього приводу ще немає.

За деякими даними, сусідня Туреччина запропонувала вислати за президентом Іраку вертоліт, щоб доправити його до лікарні за кордоном. За іншими даними, до Багдада прибули лікарі з Ірану і Німеччини, щоб допомогти в лікуванні Талабані.

Крім того, в МОЗ повідомили, що президент Іраку почуває себе краще, але подробиць не навели. Лікарі офіційно не підтверджували повідомлення про те, що в Талабані стався інсульт. Але про це говорили іракські посадовці.
XS
SM
MD
LG