Доступність посилання

ТОП новини

Апарат парламенту: прямі трансляції засідань не скасовували


Національна радіокомпанія України, відповідно до постанови Верховної Ради про порядок висвітлення роботи парламенту сьомого скликання, здійснюватиме трансляцію парламентських засідань і слухань у прямому ефірі на Першому загальнонаціональному каналі НРКУ.

Про це йдеться у роз’ясненні прес-служби апарату Верховної Ради «у зв’язку з появою у деяких ЗМІ повідомлень про нібито звуження обсягу трансляцій пленарних засідань Верховної Ради України».

«Апарату Верховної Ради України доручається забезпечити трансляцію пленарних засідань Верховної Ради України на супутниково-кабельному парламентському телеканалі і в мережах кабельного мовлення» – йдеться в роз’ясненні.

Прес-служба цитує віце-спікера Руслана Кошулинського, який, «представляючи проект постанови, зазначив: «На Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії здійснювати пряму трансляцію пленарних засідань та парламентських слухань», «здійснювати пряму трансляцію пленарних засідань, телепрограм «Парламентський день», сорокап’ятихвилинних передач за участю народних депутатів на супутниковому, кабельному парламентському телеканалі».
XS
SM
MD
LG