Доступність посилання

ТОП новини

Обама створив комісію у справі масового вбивства в Ньютауні


Барак Обама у Білому домі 19 грудня, 2012 року
Президент США Барак Обама пообіцяв використовувати «всі сили» свого офісу, щоб проштовхнути в Конгресі закон, який контролюватиме використання автоматичної зброї. За словами Обами, це буде політично важко, але має бути зроблено.

Президент США, виступаючи у Білому домі, повідомив, що віце-президент Джо Байден керуватиме комісією у справі масового розстрілу в початковій школі міста Ньютаун, а також для пошуку шляхів вирішення проблеми насильства з використанням зброї.

«Це не якась там комісія з Вашингтона, це не щось таке, де люди будуть вивчати питання протягом шести місяців, а потім оприлюднювати звіт, який прочитають і відкладуть. Це команда, яка має дуже конкретне завдання: зібрати воєдино реальні реформи прямо зараз», – заявив Обама, наголосивши, що результати розслідування комісії мають бути «не пізніше січня».

Президент США навів результати опитування громадської думки, які засвідчують, що «більшість американців» виступає за зміни в законодавстві країни, що стосуються використання зброї.

«Перевірка особистості тих, хто купує зброю, повинна бути більш ретельною. Люди не повинні мати можливість легко набувати бойову зброю», – сказав Обама.

Напередодні прес-секретар Білого дому Джей Карні заявив журналістам, що президент «активно підтримує» план знову ввести заборону на використання бойової зброї.
XS
SM
MD
LG