Доступність посилання

ТОП новини

Страту українки в Сирії відклали до 26 грудня


Сирійське угруповання, що утримує в заручниках громадянку України Анхар Кочнєву, відклало її страту до середи, 26 грудня. Про це в блозі на «Українській правді» повідомила журналіст Наталя Гуменюк.

«Сирійські бойовики врешті підтвердили, що за її звільнення вимагають 50 мільйонів доларів. Перед цим вони неодноразово заявляли, що питання не в грошах. Пояснити, чому їм потрібна саме така сума, вони не змогли», – пише журналіст.

Також повстанці, які називають себе підрозділом Вільної сирійської армії, наполягають, що понад тиждень українська сторона не виходила з ними на зв’язок. Свою вимогу зв’язатися з чиновниками ті оголосили в понеділок.

Раніше сирійські бойовики погрожували стратити Кочнєву 13 грудня, а 17 грудня заявили, що готові відкласти страту на тиждень.

Кочнєва потрапила у полон усередині жовтня. Повстанці називають її «російсько-українським працівником служб, які співпрацюють з режимом Асада», натомість родичі журналістки стверджують, що ніякої розвідувальної діяльності вона не вела.
XS
SM
MD
LG