Доступність посилання

ТОП новини

У США тривають палкі дебати щодо «фіскальної прірви»


У Сполучених Штатах тривають переговори між демократами і республіканцями про уникнення у США «фіскальної прірви».

Американські законодавці мають уже менш як 12 години, щоб досягти угоди і уникнути «фіскальної прірви» – ситуації, коли неможливість залучення нових запозичень вимагатиме автоматичного скорочення державних витрат і збільшення податків на суму близько 600 мільярдів доларів. Такі кроки можуть спричинити нову рецесію найбільшої економіки світу.

Лідери Конгресу і Сенату США сьогодні намагаються подолати розбіжності, їхні консультації тривають .

Щойно лідер демократичної більшості в Сенаті Гаррі Рід зазначив: «Обговорення триває і сьогодні, маючи на меті захистити родини середнього класу від зростання податків вже завтра. Є багато питань, з яких сторони (республіканці та демократи) мають розбіжності, але переговори тривають і в даний момент. Американці все ще перебувають під загрозою «фіскальної прірви» через кілька годин. Надія, на яку ми сподіваємося – а я знаю, що ми цього досягнемо – має на меті єдине – захистити родини середнього класу. Чи досягнемо ми угоди чи ні за цей короткий відрізок часу, що залишається, залежить від того, що ми потребуємо співпраці з обох боків, щоб запобігти зростанню податків для кожної родини в Америці».

Завершення 31 грудня 2012 року дії запроваджених ще за часів президента Джорджа Буша-молодшого скорочень податкового навантаження передбачає, що кожний американець сплачуватиме податків у середньому на 2 тисячі доларів на рік більше.
XS
SM
MD
LG