Доступність посилання

ТОП новини

Стан Уґо Чавеса є тривожним – президент Болівії


Президент Болівії Ево Моралес називає тривожним стан свого колеги, президента Венесуели Уґо Чавеса після четвертої за останні півтора року операції через рак.

«Становище нашого брата, президента Уґо Чавеса, є дуже тривожним. Сподіватимемося, що невдовзі він приєднається до нас. Але ситуація дуже тривожна. Я говорив з його родиною. Я намагався говорити з віце-президентом, але це було важко. Сподіваюся, наші молитви допоможуть врятувати життя нашого брата президента Уґо Чавеса», – наголосив Ево Моралес.

Президент Венесуели Уґо Чавес продовжує перебувати на Кубі після хірургічного втручання, яке сталося ще 11 грудня. Офіційні особи кажуть, що президент має ускладнення після цієї операції. З часу її проведення Уґо Чавес не з'являвся на публіці.

Тим часом, голова опозиційної коаліції «Демократична єдність» Рамон Авеледо закликав уряд Венесуели говорити правду про здоров'я Чавеса. Авеледо вважає, що чиновники не надають достатньої інформації.

Урядовці визнають, що Чавес, найімовірніше, не зможе повернутися до Венесуели до 10 січня – дати, на яку призначена його інаугурація на новий президентський термін.
XS
SM
MD
LG