Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко продовжує ночувати в коридорі – адвокат


Колишній прем’єр Юлія Тимошенко, яка оголосила акцію громадянської непокори, як і раніше, відмовляється повертатися в палату і ночує в коридорі. Про це повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна» з посиланням на адвоката колишнього прем’єра Олександра Плахотнюка.

За словами адвоката, Тимошенко сидить на ходунках і не користується тапчаном, який співробітники пенітенціарної служби встановили в душовій кімнаті.

«Їй поставила пенітенціарна служба в санвузлі цей тапчан так званий, залізний. Він стоїть біля «зручностей». Якщо вони вважають, що нормально в таких умовах і на такому тапчані спати – нехай спробують це зробити», – наголосив Плахотнюк.

«Тому говорити, що був повноцінний сон або повноцінний відпочинок, не можна. Дві доби точно вона не спала, а потім якийсь час дрімала якось, але все це за умов, максимально наближених до бойових, скажімо так», – додав він.

8 січня у відкритому листі до Президента Віктора Януковича Юлія Тимошенко оголосила про початок акції громадянської непокори. Вона заявила, що відмовляється спілкуватися зі слідчими і прокурорами, не має наміру добровільно їхати до суду, а в разі спроби доправити її примусово чинитиме фізичний опір.

Колишній прем’єр також відмовилася повертатися до палату доти, доки там триває відеоспостереження і цілодобово перебуває варта.
XS
SM
MD
LG