Доступність посилання

ТОП новини

Прихильники Тимошенко прикувалися до паркану біля Адміністрації Януковича (ВІДЕО, ФОТО)


Троє представників молодіжних опозиційних організацій, які біля Адміністрації Президента домагаються виконання всіх вимог екс-прем’єра Юлії Тимошенко і її звільнення, прикували себе до паркану.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, вони заявляють, що залишатимуться тут, доки вимоги Тимошенко не виконають або доки їх не заберуть звідси «Беркут» чи «швидка».

На місці події присутні близько півсотні беркутівців і міліціонерів. Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, поблизу місця події, на вулиці Лютеранській припарковані автобуси, в яких перебувають беркутівці.
Молоді опозиціонери прикувались до паркану на Банковій
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:36 0:00
ЗАВАНТАЖИТИ
Молоді опозиціонери збирають підписи під відкритим листом до Президента України Віктора Януковича, в якому вимагають «негайно припинити політичні репресії, звільнити Тимошенко й інших політв’язнів».

Також учасники акції вимагають зупинити фабрикування нових кримінальних справ проти екс-прем’єра і притягнути до відповідальності усіх винних у фальсифікації замовних справ і судових рішень. Під час акції сталася сутичка.
XS
SM
MD
LG