Доступність посилання

ТОП новини

Лутковська не допоможе дружині Луценка зустрітися з ним у лікарні


Валерія Лутковська
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська не має наміру втручатися в ситуацію з екс-міністром МВС України Юрієм Луценком, до якого після операції в лікарню не пускають дружину і захисника Ірину Луценко. За її словами, побачення не передбачене в законодавстві.

«Моєї реакції в цьому випадку не буде, тому що законодавство України передбачає, що особа, яка засуджена, але перебуває у закладі охорони здоров’я, не має права на побачення, передачі тощо», – сказала Лутковська.

Омбудсмен наголосила, що в цьому випадку законодавство передбачає певний порядок, який вона змінити не може. «Взагалі, коли людина перебуває у закладі охорони здоров’я, особливо після операції, я думаю, що родичі отримують інформацію від лікарів», – додала вона.

Юрій Луценко відбуває покарання за звинуваченням у посадових злочинах у Менській колонії від кінця серпня 2012 року. Наприкінці грудня він погодився на операцію, яку йому зробили цього місяця. Дружина Луценка Ірина заявляє, що її не пускають до прооперованого чоловіка.
XS
SM
MD
LG