Доступність посилання

ТОП новини

Чільник Генпрокуратури знову написав листа до США через візу


Ренат Кузьмін, архівне фото
Сайт Генеральної прокуратури оприлюднив у понеділок листа першого заступника Генпрокурора Рената Кузьміна до Конгресу США, в якому той скаржиться, що американське посольство в Києві «продовжує затримувати видачу візи», так що він не зможе прибути на один із заходів у США на запрошення членів Конгресу.

У листі, який, за повідомленням, був направлений у понеділок дипломатичними каналами, Кузьмін заявив, що подав свій запит про видачу візи для участі в Національному молитовному сніданку у США «відповідно до встановлених процедур та в межах встановлених строків для опрацювання таких запитів».

У цьому фактично відкритому листі Кузьмін також звинуватив Державний департамент США в «явній неповазі до України в цілому» і до нього як одного з українських громадян, а також і до Конгресу, члени якого запросили його на цей захід.

Перший заступник Генпрокурора ще у грудні повідомляв, що має намір просити одноразову американську візу, щоб поїхати на захід у США, на який він отримав запрошення, після того, як йому анулювали його багаторазову візу до США.

Після анулювання Ренат Кузьмін уже писав листа до США, того разу президентові Бараку Обамі, який так само оприлюднили через сайт Генпрокуратури. Оглядачі у США назвали той його лист недипломатичним.
XS
SM
MD
LG