Доступність посилання

ТОП новини

Суд відмовив Луценкові у відводі судді


Юрій Луценко
Печерський райсуд Києва відмовився задовольнити клопотання Юрія Луценка про відвід слідчого судді Віктора Кицюка, який розглядає справу екс-міністра внутрішніх справ за його скаргою на дії прокурорів та суддів.

Таке рішення ухвалила слідчий суддя Печерського райсуду Світлана Волкова. За словами судді, аргументи Луценка про можливий тиск на Кицюка з боку першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна як члена Вищої ради юстиції нічим не виправдані й не є достатньою підставою для закриття провадження.

Оголошення рішення відбувалося без участі Луценка, який раніше відмовився брати подальшу участь у засіданні суду в режимі відеоконференції через те, що суддя Волкова відмовилася розглядати його прохання про допуск народних депутатів у залу судових засідань Менської колонії.

Також під час оголошення рішення в залі не було адвокатів Луценка, які залишили залу судових засідань у Києві. На засіданні була присутня тільки сторона обвинувачення.

Екс-міністр внутрішніх справ оскаржує постанову про закриття кримінальної справи про скоєння стосовно нього злочину посадовими особами Генпрокуратури і суддями Печерського районного і Апеляційного судів міста Києва.

На попередньому засіданні Луценко заявив відвід судді Вікторові Кицюку. Він аргументував своє рішення тим, що перший заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін є членом Вищої ради юстиції і може чинити тиск на Кицюка.
XS
SM
MD
LG