Доступність посилання

ТОП новини

У Єгипті політики від влади й опозиції провели приватні переговори


Черговий протест проти Мухаммада Мурсі в Каїрі, фото 15 лютого 2013 року. Торкнутися когось підошвою взуття, чи продемонструвати таку готовність – глибока образа в мусульманському світі
У Єгипті чільні представники протилежних політичних таборів провели в суботу приватні переговори, що мали на меті розрядити напруженість у країні.

За повідомленнями, в Каїрі зустрілися, з одного боку, лідери провідного опозиційного об’єднання, Фронту національного порятунку, Мухаммад ель-Барадей і Саєд ель-Бадаві, а з іншого – Саад ель-Кататні, лідер владної Партії свободи і справедливості, яка є фактичним політичним представництвом поміркованого ісламістського руху «Мусульманське братство».

Досі Фронт національного порятунку відкидав ідею переговорів із владними в країні ісламістами, як і з вихідцем із їхніх кіл президентом Мухаммадом Мурсі.

Від кінця минулого місяця в Єгипті триває хвиля масових демонстрацій супротивників нинішньої влади Єгипту і заворушень, у яких загинули близько 60 людей. Через політичну нестабільність також уповільнилися переговори Єгипту з Міжнародним валютним фондом про отримання позики на суму близько 4 мільярдів 800 мільйонів доларів.
XS
SM
MD
LG