Доступність посилання

ТОП новини

Свободівці заявили, що влада приховує дату місцевих виборів на Дніпропетровщині


Влада приховує дату і сам факт виборів до місцевих рад Дніпропетровщини, заявив у четвер у Дніпропетровську радник голови партії ВО «Свобода» Андрій Денисенко під час вуличної акції інформування населення про вибори.

За його словами, довибори до обласної ради відбудуться 3 березня, однак більшість виборців досі нічого про це не знає.

«Відсутність білбордів, якими Партія регіонів окупувала цілий Дніпропетровськ на минулих виборах, свідчить про те, що регіонали зрозуміли: чесним шляхом їм вибори у Дніпропетровську знову не виграти. І єдиний спосіб уникнути цього – замовчувати факт виборів з метою фальсифікувати результати», – вважає Денисенко.

Він також заявив, що опозиції чинять перешкоди для вільного спілкування з виборцями.

Як він сказав Радіо Свобода, у середу під тиском влади місцеве інформаційне агентство відмовило йому у проведенні запланованої прес-конференції під назвою «Чому влада приховує факт проведення довиборів?», він також не має доступу до розміщення зовнішньої реклами.

«Є негласна заборона для виходу опозиції на конструкції зовнішньої реклами, на вихід до ефіру. Враховуючи ці факти, ми ведемо роботу в мережі інтернет, розсилаємо повідомлення, роздаємо листівки в центрі Дніпропетровська, працює десять інформаційних наметів. Поряд з агітаційними матеріалами ми просто роздаємо інформаційні листівки з даними про самі вибори і закликом прийти на вибори», – сказав Радіо Свобода Андрій Денисенко.

Радіо Свобода поки не вдалось отримати коментар щодо «замовчування виборів» у штабі Партії регіонів. Водночас інформаційне агентство «Дніпро-Пост», яке звинуватив Андрій Денисенко, розіслало журналістам повідомлення про скасування одразу трьох прес-конференцій, запланованих на четвер, «із технічних причин».

3 березня на Дніпропетровщині обиратимуть шість депутатів обласної та одного депутата міської ради – замість тих, які втратили мандати, ставши народними депутатами України. На місця шести депутатів обласної ради, які вибули, наразі претендує 55 осіб, тобто понад 9 осіб на місце. На місце депутата міської – 11 кандидатів.
XS
SM
MD
LG