Доступність посилання

ТОП новини

Держсекретар США закликав сирійську опозицію прибути на міжнародну зустріч


Джон Керрі (л), Вільям Гейґ (п) на прес-конференції в Лондоні, 25 лютого 2013 року
Державний секретар США Джон Керрі закликав у понеділок сирійську опозицію переглянути свою погрозу бойкотувати переговори з представниками міжнародної спільноти, яка запланована на цей тиждень у Римі.

Виступаючи в Лондоні на спільній прес-конференції з британським колегою Вільямом Гейґом під час візиту до Великої Британії, голова зовнішньополітичного відомства США заявив, що ця зустріч так званої групи «друзів Сирії» має на меті не просто поговорити, а ухвалити рішення про наступні кроки.

Минулого тижня головне об’єднання сирійської опозиції, Національна коаліція сирійських революційних і опозиційних сил, заявляло, що зупиняє свою участь у зустрічі в Римі і відхиляє запрошення на інші подібні зустрічі. Таким чином опозиція висловлює протест проти того, що, за її словами, внаслідок ракетних обстрілів урядових військ у місті Алеппо загинули сотні цивільних людей, а світова спільнота нічого не робить, щоб захистити це старовинне місто від систематичного руйнування.

Джон Керрі нині перебуває в першій офіційній закордонній подорожі на посаді державного секретаря США, яку він обійняв на початку місяця. Він планує відвідати загалом дев’ять країн Європи і Близького Сходу.
XS
SM
MD
LG