Доступність посилання

ТОП новини

Захисник Тимошенко каже, що за нею стежать приховані камери


Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко вимагає, щоб у відкритих судових засіданнях допитували і свідків захисту. Про це повідомив захисник екс-прем’єра Олександр Плахотнюк, інформує прес-служба «Батьківщини».

За його словами, колишній прем’єр наполягає на тому, щоб усі допити в рамках слідчих дій у так званій «справі Щербаня» відбувалися за її присутності.

Захисник також вкотре наголосив, що Тимошенко не має ніякого стосунку до справи про вбивство Євгена Щербаня, так само, як і до всіх інших обвинувачень.

Крім того, як мовиться в повідомленні «Батьківщини», Юлія Тимошенко сумнівається в тому, що тюремники демонтували усі камери відеоспостереження в її лікарняній палаті.

«Прибрали камери відеоспостереження, які можна було побачити неозброєним оком, однак їх замінили на приховані відеокамери», – передав слова Юлії Тимошенко її захисник.

Цього місяця Печерський райсуд Києва допитав двох свідків у справі про вбивство депутата Євгена Щербаня. Допит третього свідка перенесли на 4 березня.

Пенітенціарна служба повідомила, що прибрала камери відеоспостереження з палати Юлії Тимошенко, після того, як про це під час телеефіру «Діалог з країною» попросив Президент Віктор Янукович.
XS
SM
MD
LG