Доступність посилання

ТОП новини

Опозиція вирішує, чи блокувати парламент


Арсеній Яценюк
Парламентська фракція «Батьківщина» збирається на засідання, щоб вирішити, яким чином завтра діяти у Верховній Раді, заявив лідер фракції Арсеній Яценюк.

«Ми зараз ухвалюватимемо рішення про те, як діяти завтра. Є два варіанти: перший – блокувати і другий – не блокувати. Наше завдання зараз – максимально домогтися того, щоб Власенка не позбавили повноважень», – сказав він.

За його словами, на сьогоднішній нараді лідерів фракцій голова Верховної Ради Володимир Рибак відмовився відкликати з Вищого адміністративного суду України позов про дострокове припинення повноважень депутата від «Батьківщини» Сергія Власенка.

Голова фракції «Батьківщини» також припустив масове позбавлення повноважень опозиціонерів, якщо суд позбавить Власенка депутатського мандата.

Яценюк також пообіцяв подати заяву про злочинні дії голови регламентного комітету Верховної Ради Володимира Макеєнка. Він звинуватив Макеєнка у фальсифікації рішення регламентного комітету про дострокове припинення повноважень депутата фракції «Батьківщина» Сергія Власенка і запропонував йому скласти не тільки повноваження голови комітету, але й повноваження депутата.

Водночас лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов запропонував опозиціонерам з усіма своїми претензіями звертатися до суду. «Я взагалі не бачу проблеми. Якщо у вас є матеріали (які доводять, що Власенко не поєднує свого мандата з іншою роботою – ред.), ви їх передаєте до суду», – сказав Єфремов.

«Ми знаємо, який у вас суд», – відреагували на це опозиціонери.

Переговори між головами фракцій і керівництвом парламенту щодо ситуації із Власенком продовжаться завтра о 9:00.

Сьогодні опозиціонери заблокували проведення погоджувальної ради з вимогою відкликати з ВАСУ позов про позбавлення депутатських повноважень члена фракції Сергія Власенка. Опозиціонери, зокрема, заявляли, що цей позов ґрунтується на сфальсифікованому рішенні регламентного комітету.

Водночас у Партії регіонів заявили, що сьогодні регламентний комітет підтвердив своє рішення про позбавлення депутатських повноважень народного депутата фракції «Батьківщина» Сергія Власенка.
XS
SM
MD
LG