Доступність посилання

25 Вересень 2017, Київ 20:33
Новини | Політика

Янукович: формат роботи України з МС визначать 4-стороннi переговори


Віктор Янукович і Володимир Путін після зустрічі в Сочі, 25 серпня 2012 року
Формат спiвпрацi України з країнами Митного союзу має визначатися на чотиристороннiх переговорах за участю всiх країн-членiв цього об’єднання, заявляє Президент України Вiктор Янукович.

Водночас на зустрiчi з президентом Росії Володимиром Путiним у Завидовi (Тверська область) Янукович зауважив, що в Українi розумiють ключову роль Москви в Митному союзі, повідомляє агентство «Інтерфакс».

За його словами, наразi Україна проводить переговори лише з Росiєю.

Янукович зазначив, що на сьогоднi Україна дуже сильно вiдстала вiд Митного союзу в планi створення нормативно-правової бази. «На сьогоднi, практично, до жодного документа МС Україна не приєдналася», – сказав Янукович.

Як заявив глава держави, наразi йдеться формат спiвпрацi України і Митного союзу.

«Ми зацiкавленi в тому, щоб розглянути цi документи. Тому що розмов дуже багато, експерти говорять, складають рiзнi прогнози, є i супротивники. Загалом, триває процес, я сказав би, бiльше полiтичний, нiж економічний», – заявив Янукович.

Зі свого боку, президент Росії Володимир Путiн погодився з тим, що це питання, по сутi, полiтичне. «Це полiтичний вибiр самої України. I ми, безумовно, ставитимемося з повагою до будь-якого (вибору – ред.)», – сказав Путін.

Крiм того, як заявив Путін, за оцiнками експертів, зростання ВВП України в разi iнтеграцiї в Митний союз становитиме вiд 1,5% до 6,5% «залежно вiд глибини інтеграції».

До Митного союзу входять Росiя, Казахстан i Бiлорусь. Україна пропонує обговорити спiвпрацю у форматi «3+1».
XS
SM
MD
LG