Доступність посилання

26 Травень 2017, Київ 10:48
Новини | Міжнародні

У Грузії звільнили керівника громадського мовлення після заяв про тиск на журналістів


Генеральний директор Громадського мовлення Грузії Ґіорґі Бараташвілі, звільнений у понеділок із цієї посади, заявив у вівторок, що вражений цим рішенням. За словами Бараташвілі, який у вівторок перебуває у відрядженні за кордоном, про своє звільнення він дізнався від друзів.

У понеділок увечері наглядова рада Громадського мовлення Грузії усунула Бараташвілі з посади після заяв про те, що він вимагав тільки позитивного висвітлення дій уряду й його членів.

Як заявила наглядова рада, рішення ухвалили, щоб виключити політичний вплив на редакційну політику Громадського мовлення.

Наприкінці минулого тижня Ґіорґі Бараташвілі звільнив із роботи керівника інформаційної служби Хатуну Бердзенішвілі – за її словами, після того, як вона відмовилася виконувати вказівку керівника зняти з ефіру критичний репортаж щодо одного з міністрів.

Бердзенішвілі також повідомила, що Бараташвілі вже кілька разів висловлював невдоволення інформаційною політикою Громадського мовлення і, зокрема, наполягав, щоб усі питання про діяльність прем’єр-міністра Бідзіни Іванішвілі і його уряду висвітлювалися «тільки в позитивному контексті». За словами журналістки, керівник пропонував їй навіть гроші за зміну інформаційної політики.

Ґіорґі Бараташвілі став гендиректором Громадського мовлення Грузії лише два місяці тому.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG