Доступність посилання

ТОП новини

У Пакистані арештували нападників на християн


Християни Лагора протестують після погрому
У Пакистані поліція заявила в неділю, що арештувала близько 150 людей у зв’язку з нападом юрби мусульман на християнський район міста Лагора на сході країни. За словами поліції міста, пошуки інших нападників тривають.

Також у неділю в Лагорі і ще одному місті Карачі відбулися багатотисячні демонстрації місцевих християн, які вимагали від влади забезпечити їхній захист.

У суботу близько трьох тисяч мусульман напали на переважно християнський район Лагора і зруйнували близько 180 будинків і крамниць; ніхто з людей не потерпів.

До нападу призвів арешт у п’ятницю місцевого християнина після того, як його приятель-мусульманин звинуватив його у блюзнірстві щодо пророка Магомета. Якщо вину християнина підтвердять, йому загрожуватиме принаймні довічне ув’язнення, а можливо, і смертна кара.

В Ісламській Республіці Пакистан, де до різних течій ісламу належать, за різними даними, від 95 до 98 відсотків населення, конституція визначає іслам як державну релігію, а політичні права немусульман дещо обмежені. Християн у країні, як вважають, близько півтора відсотка.
XS
SM
MD
LG