Доступність посилання

ТОП новини

Фролова не пов’язує своє підвищення зі справою Тимошенко


Лілія Фролова
Заступник генпрокурора Лілія Фролова не пов’язує своє призначення на цю посаду з тим, що вона була державним обвинувачем у кримінальній справі проти екс-прем’єра Юлії Тимошенко за газовими контрактами. Про це вона сказала в інтерв’ю виданню «Коммерсант Украина».

«Я брала участь у розгляді й справ про навмисні вбивства, і справ, пов’язаних із корупційними злочинами. Тому якщо б за кожну мою справу мене просували кар’єрній драбині виключно через те, що я підтримувала держобвинувачення, і комусь був винесений обвинувальний вирок, то я вже давно була б досить високо», – сказала Фролова.

Також вона повідомила, чим саме буде займатися на новій посаді. «Я буду займатися міжнародно-правовим напрямком і доступом до публічної інформації... До нього належать міжнародно-правова допомога, що виявляється в рамках розслідування кримінальних справ, екстрадиції, усілякі конференції, наради, симпозіуми за участю правоохоронних органів різних країн», – сказала Фролова.

До обов'язків Фролової також входить забезпечення співробітництва з Міжнародною асоціацією прокурорів, Міжнародною асоціацією антикорупційних органів, консультативною радою європейських прокурорів, координаційною радою генеральних прокурорів країн СНД.

Раніше за міжнародний напрямок і доступ до інформації відповідав перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін.

Фролова також повідомила, що закінчила школу із золотою медаллю і знає англійську мову.

Минулого місяця Генеральна прокуратура призначила заступником генпрокурора Фролову, яка була державним обвинувачем у кримінальній справі проти Юлії Тимошенко про розтрату державних коштів під час підписання в 2009 році газових контрактів з Росією. За цією справою екс-прем’єра засудили до 7 років позбавлення волі.
XS
SM
MD
LG