Доступність посилання

ТОП новини

Парламенту радять заборонити родинні зв’язки в міліції й судах


Комiтет Верховної Ради з питань боротьби з органiзованою злочиннiстю й корупцiєю рекомендує парламенту обмежити роботу близьких осіб у міліції, судах, Службі безпеки. Комітет радить ухвалити за основу законопроект про внесення змiн до закону «Про засади запобiгання i протидiї корупції» (про доповнення обмежень щодо роботи близьких осiб).

Як повiдомляє iнформацiйне управлiння апарату Верховної Ради, документ пропонує встановити, що на посади в регiональних (територiальних) органах прокуратури, Мiнiстерства внутрiшнiх справ, Служби безпеки і суддiв у межах однiєї адмiнiстративно-територiальної одиницi не можуть претендувати особи, якщо хоча б в одному з цих регiональних органiв у межах вiдповiдної адмiнiстративно-територiальної одиницi вже працює близька їм особа.

Законопроект мiстить також норму, вiдповiдно до якої особа, що працює на посадi керiвника (заступника) Генеральної прокуратури, СБУ, МВС або керiвника їх самостiйного структурного пiдроздiлу, не може мати працюючих близьких їй осiб хоча б в одному з цих органiв у межах усiєї територiї України.
XS
SM
MD
LG