Доступність посилання

ТОП новини
20 жовтня 2020, Київ 09:37

Луценко припускає, що проти нього можуть порушити ще одну справу


Колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не виключає порушення проти нього нової кримінальної справи. Про це він заявив в інтерв’ю виданню «Дзеркало тижня».

На запитання, чи можлива нова кримінальна справа проти нього, Луценко відповів: «Звісно. Я навіть знаю, що заново стали перевіряти мою діяльність на посаді міністра, починаючи з 2005 року».

«Випереджаючи наступне запитання, заявляю: тікати або переховуватися не буду. Як не робив цього перед арештом, хоча мене попереджали всі кому не лінь, навіть виштовхували з країни», – додав лідер «Народної самооборони».

У відповідь на запитання, чим, на його думку, керувалася влада, ухваливши рішення випустити його на волю, Луценка заявив: «Мені не важливо, чому вони мене випустили, мені не важливо, на що вони при цьому розраховували. Я точно знаю, що робитиму. А робитиму я все, від мене залежне, аби цієї влади в Україні не залишилося».

Юрій Луценко також прокоментував заяви щодо того, що його, можливо, випустили не зовсім законно. «Послухайте, хай вони собі сушать голову... Чи я винен, що вони нормально не можуть ні посадити, ні звільнити?» – зазначив він.

7 квітня президент України Віктор Янукович помилував колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, який перебував за ґратами з грудня 2010 року.

Низка експертів і політиків опісля вказала на те, що омбудсмен Валерія Лутковська не мала права робити подання з проханням про помилування Луценка (на підставі якого зрештою і звільнили колишнього міністра), оскільки не має на те повноважень. Зокрема, з такою заявою виступила напередодні народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель.

Дивитись коментарі (1)

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

Recommended

XS
SM
MD
LG