Доступність посилання

ТОП новини

Під стінами Господарського суду «гасили» суддів і передавали «Межигір’я»


Під стінами господарського суду «тушили» суддів та передавали «Межигір’я»
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:42 0:00
Декілька десятків активістів Майдану влаштували під стінами СБУ і Господарським судом Києва акцію під назвою «Звільнення суддів, причетних до привласнення «Межигір’я». Вони вимагали звільнити чотирьох суддів, які своїми рішеннями дозволили офшорним компаніям Віктора Януковича приватизувати скандальну резиденцію.

«Схему передачі «Межигір’я» Януковичу організували українські судді: Любомир Головатюк, Сергій Ковтун, Олександр Мандриченко, Едуард Шевченко. Вони до цього часу працюють і носять суддівські мантії. Ми вимагаємо не прикривати вищезгаданих подільників Януковича, ми вимагаємо, щоб Генеральна прокуратура, СБУ, Міністерство юстиції ретельно виконували покладені на них конституційні повноваження і розпорядження в.о.президента й звільнили їх», – озвучила вимоги активістів організатор акції, журналістка Тетяна Хитрик.

Протестувальники з рук у руки передавали тазики і маленький будиночок з написом «Межигіря», щоб таким чином показати корупційну схему передачі резиденції. Один з активістів був одягнутий у суддівську мантію. Під його вигуки «Батя, я старався, а ти нас «бросіл», активісти розпилили на нього і портрети суддів вогнегасника, символізуючи таким чином їхнє звільнення.
XS
SM
MD
LG