Доступність посилання

ТОП новини

Заходи 9 травня на Дніпропетровщині захищатиме територіальна оборона


На Дніпропетровщині всі акції, які плануються на 9 травня, будуть захищені батальйоном територіальної оборони, який незабаром розпочинає свою роботу, і полком національного захисту, що вже функціонує. Про це сьогодні у Дніпропетровську повідомила начальник відділу кадрів Штабу національного захисту Дніпропетровської області Олена Лучко.

«Але я б хотіла закликати жителів через ситуацію в країні утриматися від відвідувань акцій та масових заходів», – сказала вона.

За інформацією Олени Лучко, батальйон територіальної оборони регіону, офіційна структура, яка формується на базі Міністерства оборони, охоронятиме найважливіші об'єкти й комунікації Дніпропетровської області, протидіятиме диверсійно-розвідувальним силам, зміцнюватиме кордони області. За її даними, наразі на території області створили близько 30 блок-постів.

До батальйону територіальної оборони наразі набирають чоловіків. Як зазначила Лучко, це формування за необхідності буде займатися евакуацією населення, проведенням аварійних та інших невідкладних робіт.

Водночас на Дніпропетровщині формують батальйон патрульної служби особливого призначення «Дніпро-1», одна його рота вже створена й проходить вишкіл.

За даними заступника командира батальйону «Дніпро-1» В'ячеслава Печененка, до структури набирають передусім громадян України, які мають повну вищу або середню освіту, пройшли служби в Збройних силах або інших підрозділах, не притягувалися до кримінальної відповідальності.

«Перевага при наборі надається тим, хто служив у частинах спеціального призначення. На даний момент вже набрана перша рота, яка пройшла навчання на базі університету Міністерства внутрішніх справ. Зараз вони проходять поглиблену вогневу, тактичну підготовку, щоб потім могли приступити до виконання своїх обов'язків», – зазначив Печененко.
XS
SM
MD
LG