Доступність посилання

ТОП новини

Швайка: громадська рада при Міністерстві аграрної політики – це купа пенсіонерів


Ігор Швайка
Громадська рада при Міністерстві аграрної політики і продовольства України не виконує покладені на неї функції, заявляє очільник відомства Ігор Швайка.

«У нас немає громадської ради. Є купа людей, які називають себе громадською радою при міністерстві. Немає тієї інституції, яка виконує консультативні й дорадчі функції. Замість неї є купа пенсіонерів, яким немає куди більше податися, і вони, як правило, приходять у такі псевдогромадські організації. Також це є реальні виробники – лобісти своїх інтересів і чиновники, які пропускають через завдання державної політики те, що треба реалізувати», – сказав міністр в ефірі Радіо Свобода.

Також міністр зауважив, що в громадській раді при міністерстві аграрної політики немає згоди, через що немає й ефективної роботи.

За повідомленням на сайті Міністерства аграрної політики, громадська рада при міністерстві є постійно діючим колегіальним виборним громадським консультативно-дорадчим і наглядово-експертним органом, утвореним для забезпечення дієвої участі громадян в управлінні державними справами, співпраці між Міністерством аграрної політики та продовольства України та інститутами громадянського суспільства на засадах партнерства, здійснення громадського контролю за діяльністю Мінагрополітики України, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики в аграрній сфері.
XS
SM
MD
LG