Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 00:09

Жительку Краматорська, яка разом з сусідкою прогнала зі вулиці бойовиків, евакуювали


Військовослужбовці евакуювали жительку Краматорська Донецької області, яка разом з сусідкою прогнала зі своєї вулиці бойовиків. Як повідомляє управління преси та інформації Міноборони, «наразі можна стверджувати, що смілива жінка разом із родиною перебуває в безпечному місці та захищена від погроз і насильства з боку бойовиків, що останнім часом тероризують місцеве населення».

Також повідомляється, що протягом кількох діб військовослужбовці ЗС України спільно з волонтерами та іншими небайдужими людьми скоординованими діями забезпечували безпеку жительки Краматорська Софії Успішної.

«Ця жінка стала відомою на всю Україну після того, як разом із сусідкою прогнала зі своєї вулиці бойовиків, які приїхали автомобілем», − говориться в повідомленні.

«Згодом бойовики почали погрожувати Софії фізичною розправою. Їй разом з трьома дітьми довелося деякий час переховуватися від терористів, які обіцяли її стратити. Це і змусило Софію звернутись по допомогу до військових», − додали в Міноборони.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG