Доступність посилання

ТОП новини

Офіс КПУ в Дніпропетровську, захоплений невідомими, контролює проросійська організація


Актив громадської організації «Союз радянських офіцерів» звільнив будівлю Дніпропетровського міськкому КПУ, захоплену невідомими молодиками вночі 26 травня, і сам зайняв це приміщення. Про це сьогодні заявив голова обласної організації «Союз радянських офіцерів» Віктор Марченко, повідомили у прес-службі організації.

За його словами, будівля перебуває під контролем «Союзу радянських офіцерів».

Марченко заявив, що актив Комуністичної партії в Дніпропетровську, який «фактично без бою здав свій міськком» невідомим, повністю дискредитував себе.

«Комуністи остаточно показали свою слабкість. Вони не в змозі захистити навіть свій міськком. Яка тоді може йти мова про захист трудового народу?» – заявив Марченко.

Вночі 26 травня приміщення місцевого осередку КПУ в Дніпропетровську захопили невідомі в камуфляжі. Ніяких вимог люди, які зайняли будівлю, не висували, також вони відмовлялись сказати, яку організацію представляють.

Комуністи звинувачували в захопленні своєї будівлі «Правий сектор», однак у цій партії звинувачення категорично відкинули.

Водночас в управлінні МВС України в Дніпропетровській області повідомили, що вже розслідують зайняття офісу КПУ. Інформація внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за статтею 356 Кримінального кодексу України (самоуправство).
XS
SM
MD
LG