Доступність посилання

ТОП новини

«Євромайдан SOS» закликає присутніх на Майдані у Києві віддати своє спорядження армії


Громадська ініціатива «Євромайдан SOS» закликає людей, які перебувають у наметовому містечку на Майдані у Києві, підтримати українську армію і зокрема віддати своє спорядження тим, хто бере участь в операції на сході.

««Євромайдан SOS» звертається до людей, які зараз стоять на Майдані, з проханням віддати свої маски, бронежилети, інше обмундирування тим, хто дійсно їх потребує, а саме – українським добровольцям, які борються за нашу свободу на Сході. Також важливо включитися в реальну роботу щодо розбудови країни і конкретними діями продемонструвати відданість тим цінностям, за які били у листопаді студентів та за які вмирали у січні, лютому наші побратими», – зазначила у розмові з Радіо Свобода активіст ініціативи Ірина Мухіна.

За її словами, протестувальники, які досі перебувають на Майдані, мали б уже розійтися, а на самій площі мають встановити символічні меморіальні знаки.

«Якщо у попередні місяці вийти на Майдан було обов’язком кожної чесної людини, то тепер перед усіма нами стоять інші завдання. Нагальною є реальна участь у здійсненні необхідних для країни реформ, робота над проведенням розслідування злочинів на Майдані, налагодження ефективної системи евакуації та тимчасового розселення сотень сімей зі Сходу, допомога українській армії з обмундируванням та безпосередня участь у збройній відсічі зовнішній агресії та ще багато чого», – йдеться у заяві ініціативи «Євромайдан SOS».

На майдані Незалежності, а також на прилеглій частині вулиці Хрещатик донині перебувають кілька десятків людей, встановлено намети.
XS
SM
MD
LG