Доступність посилання

ТОП новини

Працівники «АрселорМіттал Кривий Ріг» вимагають підвищення зарплат


Близько 400 працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» взяли участь у пікеті з вимогами підвищити заробітну плату на підприємстві.

Як повідомили Радіо Свобода учасники акції, вони вийшли з плакатами із написами «Профспілка вимагає підвищити зарплату», «Люди – головний капітал підприємства» тощо.

За словами мітингувальників, раніше керівництво «АрселорМіттал Кривий Ріг» заявило про 6-відсоткове підвищення зарплат працівникам комбінату, однак вони вважають це підвищення недостатнім.

«Ми очікуємо підвищення заробітної плати щонайменше на 20%. Через здешевлення гривні наші зарплати в перерахунку на долари за останній час дуже впали. Тим часом наше підприємство орієнтоване на експорт – понад 80% продукції йде за кордон, продається за валюту, підприємство через девальвацію гривні зараз у виграші, відтак в адміністрації є можливість для підвищення заплат», – розповіли Радіо Свобода працівники комбінату.

Як зазначають робітники, свої пікети з вимогами підвищення зарплат вони мають намір проводити щодня, доки до них не дослухаються.

Між тим в адміністрації ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» повідомили, що від 1 травня тарифи та оклади працівників підприємства вже зросли на 6%. За даними з адміністрації, до цього підприємство підвищувало тарифні ставки і посадові оклади в грудні 2013 року на 6,2%, таким чином за останні 6 місяців загальне зростання зарплат склало 12,2%.
XS
SM
MD
LG