Доступність посилання

25 Травень 2017, Київ 08:10
Новини | Політика

У московському аеропорту затримали члена «Демальянсу»


Федеральна служба безпеки Росії затримала в московському аеропорту «Домодєдово» члена «Демократичного альянсу» Максима Черкасенка, повідомил голова цієї партії Василь Гацько.

«ФСБ затримало в «Домодєдово« члена «Демократичного альянсу» Максима Черкасенка. Макс працює в відомій юридичній компанії й їхав туди у відрядження. Зараз будемо його звідти забирати», – написав Гацько на своїй сторінці у Facebook.

Сам Черкасенко повідомив, що представники російської ФСБ при затриманні пояснили, що його перебування в Росії є небажаним, оскільки він становить «загрозу для безпеки РФ». «Цікаво, яким чином я можу їм загрожувати? Може, бояться, що занесу їм вірус Майдану», – написав Черкасенко на своїй сторінці у Facebook.

«Зараз перебуваю в розподільнику, невелика кімната без вікон, де ще знаходяться близько 20 людей, переважно громадян країн Середньої Азії, Африки, є один грузин. Як не дивно, але тут є аеропортовий wi fi. Кажуть, що не випустять звідси до 14:00 завтрашнього дня, коли буде рейс авіакомпанії, якою я прилетів. Такі от справи», – додав він.

Черкасенко також долучи до публікації документ, за яким в’їзд для нього на територію Росії забороняється до кінця року.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG