Доступність посилання

ТОП новини

Російський міністр: нові санкції різко вповільнять зростання, та це «не драматично»


Олексій Улюкаєв

Можливе запровадження нових санкцій Заходу щодо цілих секторів російської економіки призведуть до різкого вповільнення темпів економічного зростання, визнав у суботу міністр економічного розвитку Росії Олексій Улюкаєв.

Як сказав він у виступі на державному телеканалі «Росія 1», в уряді вже розглянули підготовку до трьох варіантів можливих санкцій за рівнем суворості. Вони призведуть до ще різкішого скорочення темпів інвестицій, доходів населення, до зростання інфляції і скорочення урядових резервів, сказав міністр.

Але, переконував він, це «не драматичний розвиток подій», і економіка витримає такий сценарій.

США і Європейський союз після незаконної окупації й анексії Росією українського Криму застосували проти Росії вже два етапи санкцій: розрив низки програм співпраці і персональні санкції проти низки фізичних чи юридичних осіб, причетних до дестабілізації України. Вони також уже підготували так третій етап санкцій проти Росії через її дії щодо України, які можуть бути застосовані проти цілих секторів економіки Росії, якщо Москва продовжить своє втручання. Наразі Захід дав Росії час до понеділка, щоб здійснити реальні кроки до деескалації, зокрема, вплинути на підтримуваних нею сепаратистів на Сході України.

XS
SM
MD
LG