Доступність посилання

ТОП новини
19 Листопад 2018, Київ 10:59

Європа дозволила продаж Україні зброї, яка може використовуватись для репресій на Сході – МЗС Росії


Сергій Лавров, міністр закордонних справ Росії

Країни ЄС домовилися про зняття обмежень на постачання Києву спорядження, яке може використовуватися для внутрішніх репресій. Про це йдеться у повідомленні МЗС Росії.

«В ході недавнього засідання Євроради в Брюсселі лідери країн-членів ЄС «по-тихому» домовилися про зняття обмежень на експорт в Україну спорядження, яке може використовуватися для внутрішніх репресій. Дозволено також експорт військових технологій та обладнання», – йдеться в повідомленні.

«В ЄС визнали за необхідне відновити видачу ліцензій на експорт спецспорядження і військового устаткування в повному обсязі. Зрозуміло, чому ЄС старанно замовчує незаперечні факти обстрілу з території України російської території: перспектива відчути власну причетність до подібних акцій створює, напевно, якийсь дискомфорт у Брюсселі», – йдеться в документі.

«Рішення про обмеження поставок озброєнь і спецобладнання до України потрібно було запроваджувати після початку так званої «антитерористичної операції» на Донбасі і в Луганській області. Але і зараз відновити відповідну заборону не пізно», – вважають у російському МЗС.

17 липня глави держав та урядів Європейського союзу скасували свою лютневу заборону на продаж Україні зброї і спеціальних технічних засобів, які могли бути використані для придушення заворушень. Такі обмеження були введені рішенням Ради ЄС під час розстрілів активістів на Майдані.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG