Доступність посилання

ТОП новини
25 Лютий 2018, Київ 22:29

Робота експертів на місці падіння малайзійського літака йде за планом – Держкомісія з розслідування


1 та 2 серпня на місці падіння літака Boeing 777 «Малайзійських авіаліній» у повному обсязі проводилася робота команди міжнародних експертів під головуванням Нідерландів. Усі необхідні пошукові та слідчі дії відбувались за планом і без суттєвих інцидентів, які могли б вплинути на хід роботи.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від імені Державної комісії з розслідування катастрофи літака Boeing 777 «Малайзійських авіаліній».

У повідомленні йдеться, що за два дні було знайдено декілька решток тіл, що не були вивезені раніше. Вони будуть доправлені до Харкова.

Крім того, з 2 серпня база міжнародних експертів, які проводять дослідження, перемістилася значно ближче до місця падіння літака. Завдяки цьому експерти мають більше часу для пошукової роботи та слідчих дій, повідомляє прес-служба Міністерства.

У понеділок, якщо ситуація з безпекою дозволятиме, п'ять команд, що складаються з 20 експертів кожна, будуть брати участь у пошукових та слідчих заходах.

Раніше 2 серпня заступник голови спеціальної спостережної місії ОБСЄ в Україні Олександр Хаг заявив, що робота представників його місії на місці падіння літака Boeing 777 на Сході України була перервана через обстріл неподалік досліджуваної території.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG