Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко і Лукашенко обговорили можливість зняття торговельних бар’єрів


Президент Білорусі Олександр Лукашенко

Президенти України Петро Порошенко і Білорусі Олександр Лукашенко під час телефонної розмови обговорили можливість зняття торговельних бар’єрів між Києвом та Мінськом. Про це йдеться у повідомленні прес-служби президента України.

«Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову із президентом Білорусі Олександром Лукашенком. Співрозмовники обговорили спільні зусилля для налагодження міжнародного діалогу задля вирішення гуманітарних питань. Президенти також обговорили широкий спектр двосторонніх відносин, зокрема, зняття штучних бар’єрів в торгівлі між Білоруссю та Україною», – мовиться у повідомленні.

Як заявляв урядовий уповноважений у справах європейської інтеграції Валерій П’ятницький, Україна готова припинити санкції проти білоруських товарів, якщо білоруська сторона зніме перешкоди для українського експорту.

Влада Білорусі раніше запровадила обмеження на поставку українських товарів. Зокрема було запроваджено обмеження на українську картоплю, пиво і деякі будматеріали. Україна заявила, що такі обмеження є порушенням договору про вільну торгівлю в рамках СНД і запровадила відповіді обмеження на експорт білоруських товарів.

XS
SM
MD
LG