Доступність посилання

ТОП новини

Заарештовані на Донбасі комуністи дають свідчення – Наливайченко


Заарештовані на Донбасі керівники осередків КПУ дають свідчення щодо підтримки сепаратизму і тероризму. Про це повідомив голова СБУ Валентин Наливайченко заявив в ефірі «5-го каналу».

«Як тільки повалений народом уряд втік з Києва, одразу через комуністичні осередки Луганської, Донецької областей і у Криму, були застосовані механізми передачі готівки, зброї проросійським сепаратиським організаціям, фактично, комуністи були серйозним активатором і спільником тих, хто організовували та здійснювали захоплення органів влади, залякування населення. А тепер, коли почалися катівні, концтабори і розстріли мирного населення на Донбасі, комуністи роблять вигляд, що не мають до цього відношення», – цитує Наливайченка УНІАН.

Керівник СБУ наголосив, що усі колишні й нинішні посадовці, олігархи, незалежно від прізвищ, які причетні до фінансування тероризму на Донбасі, будуть притягнуті до відповідальності.

18 травня голова Верховної Ради Олександр Турчинов направив до Міністерства юстиції листа з проханням розглянути матеріали щодо антиконституційної діяльності КПУ. У листі йдеться, що лідери Компартії та її члени ведуть антидержавну діяльність.

На початку липня міністр юстиції України Павло Петренко підписав і подав до суду позов про заборону діяльності в Україні КПУ.

Наразі Окружний адмінсуд Києва розглядає позову щодо заборони КПУ.

XS
SM
MD
LG