Доступність посилання

ТОП новини

Росія робитиме все для мирного процесу в Україні – Путін


Президент Росії Володимир Путін (праворуч) говорить з високим представником ЄС із закордонних справ Катрін Аштон, Мінськ, Білорусь, 26 серпня 2014 року

Росія робитиме все для мирного процесу, який поклав бив край «всьому комплексу проблем» в Україні. Про це після завершення переговорів у Мінську заявив президент Росії Володимир Путін.

«Говорили про необхідність якнайшвидшого припинення кровопролиття, переходу до політичного врегулювання всього комплексу проблем, з якими Україна має справу на південному сході країни. Росія зі свого боку робитиме все для цього мирного процесу, якщо він розпочнеться. На наш погляд, цей процес потрібно розпочати якомога швидше», – сказав російський лідер.

За підсумками зустрічей у Мінську президент України Петро Порошенко заявив про негайний початок консультацій прикордонних служб і начальників Генеральних штабів Росії та України для встановлення контролю на українсько-російському кордоні.

У вівторок у Мінську президент України Петро Порошенко провів двосторонні переговори з верховним представником ЄС з закордонних справ Катрін Аштон та президентом Росії Володимиром Путіним.

Перед цим відбулася зустріч у форматі Україна-ЄС-«Митний союз».

XS
SM
MD
LG