Доступність посилання

ТОП новини

Інформацію про поховання російських десантників треба перевіряти – Песков


Інформація про поховання російських десантників у низці російських міст потребує додаткової перевірки. Про це заявив речник президента Росії Володимира Путіна Дмитро Песков.

«Напевно ця інформація перевіряється відповідними відомствами. Вона потребує детальної перевірки перед тим, як робити будь-які висновки, – сказав Песков, відповідаючи на питання журналістів.

При цьому Песков спростовує інформацію про активізацію російських військових біля кордону з Україною.

Комітет солдатських матерів в Ставропольському краї Росії склав список із 400 поранених і вбитих російських солдат. Про це з посиланням на голову комітету Людмилу Богатенкову повідомив російський телеканал «Дождь».

За її словами, список склали на основі даних із різних джерел. Йдеться про кілька мотострілкових бригад: 19-ту окрему мотострілкову Воронезько-Шумленську (Владикавказ, Північна Осетія), 17-ту окрему гвардійську мотострілецьку бригаду з Шалі (Чечня), 8-му окрему гвардійську мотострілкову бригаду в Шатої (Чечня). Богатенкова додала, що, крім уже згаданих, у списку є військовослужбовці і з інших частин російської армії.

Список поранених і загиблих не є остаточним і постійно поповнюється, зазначила голова комітету.

У середу в РНБО заявили, що Збройні сили Росії далі перекидають військову техніку і живу силу до прикордонних з Україною районів, насамперед до Ростовської області. Частина цих підрозділів порушила державний кордон і перебуває нині на території України.

Україна і Захід звинувачують Росію у постачанні зброї і бойовиків на Донбас. Москва свою причетність відкидає.

XS
SM
MD
LG