Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 23:17

Армія має стабілізувати фронт і наростити резерви – Машовець


Керівництво Збройних сил України має, у першу чергу, потурбуватися про стабілізацію ситуації на фронті і наростити резерви. Таку думку в ефірі Радіо Свобода висловив військовий експерт Костянтин Машовець.

«Якби я був головнокомандувачем, я зайнявся б двома речами. Найперше – потурбувався б про стабілізацію на фронті: десь потрібно відійти, десь зайняти територію. Потрібно зайняти найбільш оптимальну позицію, хоча в нинішній війні про якусь позиційну ситуацію навряд чи потрібно казати, адже бойові дії мають яскраво виражений маневрений характер. Принаймні б, я стабілізував ситуацію. І одночасно почав би нарощувати кількість і якість резервів. Якщо у вас немає інструмента для ведення війни, то зрештою це призводить до поразки», – сказав Машовець.

За повідомленням інформаційно-аналітичного центру РНБО, упродовж доби збройні сили 22 рази вступали у вогневий контакт із російськими підрозділами. За даними РНБО, минулої доби підрозділи сил АТО під час операцій знищили понад 120 бойовиків та російських військовослужбовців.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG