Доступність посилання

ТОП новини

МЗС: за час «незастосування сили» загинули 64 військових і 36 цивільних


«Терористи порушують режим незастосування сили», і за час офіційної чинності цього режиму з 5 вересня сталося вже понад 1 тисячу 300 його порушень, заявило сьогодні ввечері Міністерство закордонних справ.

За цей час загинули 64 українські військовослужбовці і 355 поранено, також загинули 36 цивільних осіб, мовиться в повідомленні МЗС у твітері.

Раніше сьогодні в Управлінні верховного комісара ООН із прав людини повідомили свої дані, що на Сході України за час із 6 вересня до 6 жовтня загинула 331 людина і 831 була поранена.

МЗС станом на 6 жовтня нараховувало понад 1 тисячу 200 порушень «терористами», як називають проросійських сепаратистів і російські війська в Україні, режиму незастосування сили, 56 загиблих і 316 поранених українських військових і 32 убитих цивільних.

Українські силовики і їхні противники звинувачують одне одного в порушенні цього режиму. Зокрема, українська сторона запевняє, що відкриває вогонь тільки у відповідь на обстріли з територій, які наразі контролюють сепаратисти і російські війська.

XS
SM
MD
LG