Доступність посилання

ТОП новини

На територію України з Росії зайшла колона з 30 одиниць військової техніки – РНБО


Речник інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко

Учора вночі з території Росії в Україну в районі Донецької області зайшла колона військової техніки кількістю приблизно 30 одиниць, заявив речник інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

За його словами, рух колони відслідковується

Лисенко також повідомив, що за останні дві доби на територію України з Росії незаконно в’їхали 40 автобусів із сепаратистами. За даними РНБО, найманці пройшли підготовку в Ростові-на-Дону в Росії.

Наразі російська сторона цю інформацію не коментує.

5 вересня в Мінську контактна група підписала протокол про мирне врегулювання ситуації на Донбасі, перший пункт якого передбачав негайне припинення вогню в регіоні.

19 вересня учасники контактної групи підписали в Мінську меморандум про реалізацію цього пункту протоколу від 5 вересня. Документ складається з 9 пунктів і передбачає, зокрема, заборону на застосування всіх видів зброї та наступальних дій, виведення всіх іноземних збройних формувань з території України, в тому числі всіх так званих найманців.

Росія не підтверджує присутність на Донбасі її регулярних військ. Водночас постпред Росії в ООН Віталій Чуркін заявив, що у бойових діях на сході України беруть участь «російські добровольці».

XS
SM
MD
LG