Доступність посилання

ТОП новини

Завтра Путін заслухає доповідь про дотримання прав людини на Донбасі


Президент Російської Федерації Володимир Путін

Завтра в Росії під головуванням президента Російської Федерації Володимира Путіна пройде засідання ради з розвитку громадянського суспільства і прав людини, під час якої планується обговорення ситуації з дотриманням прав людини на Донбасі.

«У порядку денному також вкрай тривожна ситуація з дотриманням прав людини в зоні конфлікту на сході України, діяльність ради з надання допомоги постраждалим від військових дій, зокрема евакуація дітей, які потребують медичної допомоги, із зони конфлікту і організація гуманітарних коридорів для біженців з Донецької і Луганської областей», – йдеться у повідомленні.

За даними ООН, станом на 8 жовтня після оголошення перемир’я щонайменше 331 людина загинула на сході України. Всього за час конфлікту на сході України, починаючи з квітня, загинули 3660 людей, поранені 8756.

Росія заперечує присутність на Донбасі її регулярних військ. Проте постпред Росії в ООН Віталій Чуркін заявив про «російських добровольців»,які беруть участь у бойових діях на сході України.

XS
SM
MD
LG