Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 09:20

Пріоритети на зиму: тепло для населення і транзит газу – Тодійчук


Олександр Тодійчук

Влада має завдання взимку обов’язково забезпечити газом населення, заявив в ефірі Радіо Свобода заступник голови правління «Нафтогазу України» Олександр Тодійчук.

У домівках громадян можливо буде прохолодніше, ніж зазвичай, але населення не замерзне, друге важливе завдання – це забезпечити безперебійне постачання газу з Росії до Європи, сказав Тодійчук.

«Населення не має замерзнути. Може жити з нижчими температурами теплоносія, але має бути з теплом. Друге – це забезпечити транзит, тобто до останнього ми маємо боротися за транзит. Що стосується промислових підприємств, складаються такі списки пріоритетності при відключені. Серед них – хімічна галузь, що викликає великий спротив з боку власників, але добрива ми можемо купити і в інших країнах», – заявив Олександр Тодійчук.

На вихідних в інтерв’ю кільком українським телеканалам президент Петро Порошенко заявив, що Україна взимку буде з газом. Попередньо Україна домовилася з Росією, що до 31 березня ціна на газ становитиме 385 доларів за тисячу кубометрів. Остаточно це питання має бути узгоджено 21 жовтня з участю не лише України та Росії, а й ЄС.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Recommended

XS
SM
MD
LG