Доступність посилання

ТОП новини

На Дніпропетровщині всі виборчі дільниці працюють – КВУ


У Дніпропетровській області всі виборчі дільниці працюють у штатному режимі. Про це в неділю повідомив виконавчий директор Дніпропетровського обласного відділення Комітету виборців України Станіслав Жолудєв.

За його даними, були незначні відхилення від графіку – до 10 хвилин.

«Це пов’язано з тим, що члени виборчих комісій неточно розрахували час», – пояснив Станіслав Жолудєв. За його словами, серйозних порушень під час виборів наразі не зафіксовано.

Водночас за даними з Державної служби надзвичайних ситуацій в області, ще до початку голосування у Першотравенську, в їдальні однієї зі шкіл, де розташовані дві виборчі дільниці, сталося загоряння.

«Причиною пожежі, попередньо, стало коротке замкнення, через яке відбулося задимлення. На даний момент загоряння локалізовано», – йдеться в повідомленні.

На тих дільницях Дніпропетровська, де вдалося побувати кореспонденту Радіо Свобода, голосування відбувається спокійно, черг немає. Зранку на виборчі дільниці йдуть в основному літні люди, а також родини з дітьми. Дехто взяв із собою синьо-жовтий прапорець. За словами виборців, вони сподіваються, що нинішні парламентські вибори допоможуть досягти миру і стабільності в державі.

На деяких дільницях обласного центру, розташованих в освітніх закладах, холодно через відсутність опалення, однак члени дільничних комісій запевняють, що це не завадить їхній роботі.

XS
SM
MD
LG