Доступність посилання

ТОП новини
25 Червень 2018, Київ 15:38

МЗС Росії пропонує ОБСЄ та Україні ознайомитись з вантажем «гуманітарного конвою»


«Гуманітарний конвой» Росії, серпень

Російська сторона запропонувала представникам ОБСЄ та українським прикордонникам, що перебувають у прикордонному пункті пропуску Донецьк Ростовської області, через який заплановано проходження «гуманітарного конвою», ознайомитися з вмістом вантажу. Про це йдеться у повідомленні МЗС Росії.

У зовнішньополітичному російському відомстві зазначають, що російська сторона розраховує на конструктивну взаємодію з партнерами з ОБСЄ та України у вирішенні цієї «важливої гуманітарної задачі».

Вчора стало відомо, що Міністерство надзвичайних ситуацій Росії направляє до Донецька та Луганська четверту автоколону з гуманітарною допомогою.

Раніше в Росії заявили, що до російського уряду надходять звернення представників громадськості Луганської та Донецької областей, в яких говориться про «надзвичайну соціально-економічну ситуацію, яка межує з гуманітарною катастрофою». Російський уряд обіцяв розглянути звернення з проханням про надання «екстреного гуманітарного сприяння».

У серпні та вересні Росія направляла на Донбас три гуманітарні конвої. Тоді українська сторона та представники Червоного Хреста не мали можливості оглянути вміст вантажів.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG