Доступність посилання

ТОП новини

Міліція звільнила затриману журналістку російського телеканалу LifeNews


Київська міліція звільнила затриману журналістку російського телеканалу LifeNews, повідомляє прес-служба МВС у місті Києві.

Правоохоронці зазначають, що одна дівчина мала лише журналістське посвідчення, а в іншої був лише паспорт громадянки іноземної держави.

«Для встановлення особи дівчину, яка не мала при собі офіційного документу, запросили до територіального відділу міліції Шевченківського району. Після встановлення її особи дівчину відпустили», – мовиться у повідомленні.

Сьогодні під час проведення на майдані Незалежності громадського обговорення щодо проведення «Слов’янського маршу» в Києві до працівників міліції звернувся журналіст телевізійного «5-го каналу». Він повідомив, що на заході присутні журналісти одного з російських телеканалів, які працюють на території України без акредитації, та попросив правоохоронців перевірити їхні документи, повідомили в міліції.

Крім того, у Міністерстві внутрішніх справ спробу проросійських сил провести у Києві «Слов’янський марш» розцінили як намагання дестабілізувати ситуацію в Україні.

XS
SM
MD
LG