Доступність посилання

ТОП новини

У РНБО заявляють про концентрацію російських військ та бойовиків на Донбасі


Військова техніка на Донбасі
Військова техніка на Донбасі

Тривають переміщення і концентрація угруповань російських військ та бойовиків, повідомив речник інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони Андрій Лисенко.

За його словами, найбільшу активність проросійських бойовиків зафіксовано на донецькому, луганському напрямках, атакож в напрямку Дебальцевого.

Раніше головнокомандувач об’єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав заявив, що за останні два дні Північноатлантичний альянс спостерігав входження колон із російським озброєнням на територію східної України. Також українські силовики заявили про концентрацію російських військна кордоні, а також переміщення військової техніки на території на Донбасі.

Крім того, сьогодні представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували на території, яку контролюють бойовики угрупування «ДНР», три колони військової техніки без розпізнавальнихзнаків.

Вчора у ЗМІ з’явилася інформація про можливий масовий наступ бойовиків у зоні АТО 16 листопада, зокрема, військовий журналіст Андрій Цаплієнко заявив, що командири бойовиків з підрозділу «Кальміус» стверджують, що на неділю планується наступ на сили АТО.

XS
SM
MD
LG