Доступність посилання

ТОП новини

Кількість спостерігачів ОБСЄ в Україні в січні 2015 року має сягнути 500 осіб


Ukraine -- An Organization for Security and Cooperation in Europe (OSCE) investigator takes pictures of a building after it was damaged by recent shelling in the western part of Donetsk, eastern Ukraine, November 27, 2014. REUTERS/Antonio Bronic (UKRAINE

Кількість спостерігачів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні в січні 2015 року має сягнути 500 осіб, повідомив генеральний секретар Організації Ламберто Заньєр.

За його словами, з них 350 будуть працювати на Сході України.

Нині в десяти областях України перебуває 341 спостерігач ОБСЄ, зокрема в Донецьку та Луганську.

У Базелі відбувається засідання Ради міністрів ОБСЄ.

З квітня на території Луганської та Донецької областей проводиться антитерористична операція. Частину цих територій контролюють проросійські бойовики.

5 вересня в Мінську контактна група підписала протокол про припинення вогню з 18:00 за київським часом на сході України. Протокол має 12 пунктів і передбачає, зокрема, обмін військовополоненими, забезпечення гуманітарної допомоги, моніторинг режиму припинення вогню на кордоні. 19 вересня учасники контактної групи з врегулювання ситуації на сході України підписали в Мінську меморандум про реалізацію протоколу від 5 вересня.

Спостерігачі ОБСЄ займаються моніторингом режиму припинення застосування зброї сторонами конфлікту на Донбасі.

XS
SM
MD
LG