Доступність посилання

ТОП новини
21 січня 2021, Київ 20:05

Україна має впроваджувати конкретні реформи – Моґеріні


Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Моґеріні

Україна має впроваджувати конкретні реформи, і це має бути українським процесом, а не чимось, що продиктовано з Брюсселя. Про це заявила верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Моґеріні на брифінгу в Києві.

«Шлях реформ визначив український народ. Часом це було визначено в болючий спосіб. І мета реформ – задовольнити не ЄС, а українців», – зазначила вона.

Моґеріні наголосила на тому, що важливо показати конкретні результати, важливо дійсно впроваджувати реформи, які зможуть змінити життя українців.

За її словами, є рішучість та політична єдність для реалізації цих реформ в Україні.

Водночас на уточнювальне запитання журналістів, які саме реформи є першочерговими, Моґеріні наголосила на важливості боротьби з корупцією, але також зазначила, якщо «почне перераховувати всі реформи, то не встигне не лише на свій літак, а й на засідання Європейської ради».

Напередодні під час зустрічі з Моґеріні президент України Петро Порошенко зазначив, що Україна продовжить здійснювати реформи, і висловив сподівання, що вже наступного тижня Верховна Рада підтримає ці реформи. За його словами, розв’язана нині проти України «гібридна війна» не зупинить реформ.

Дивитись коментарі (2)

Recommended

XS
SM
MD
LG