Доступність посилання

ТОП новини
21 Липень 2018, Київ 12:47

Президент Росії Володимир Путін заявляє, що нинішні економічні проблеми його країни спровоковані переважно зовнішніми факторами, зокрема, світовими цінами на нафту.

Про це він заявив на своїй щорічній прес-конференції.

Путін висловив переконання у тому, що відновлення економіки Росії є неминучим. За його словами, на це може піти близько двох років.

Як заявив російський президент, уряд і центральний банк, які критикують за нездатність запобігти різкому зниженню курсу рубля, працювали разом «адекватно», але іноді трохи повільно реагували на фактори, що впливають на економіку.

За кілька годин до прес-конференції Путіна російський фондовий ринок і національна валюта продемонстрували зростання. Другий день поспіль триває зміцнення рубля щодо провідних валют. За долар на біржі станом на 9:48 за Києвом давали менш як 59 рублів. У вівторок під час торгової сесії вартість американської валюти сягала 80 рублів.

Аналітики вважають, що посилення рубля пов’язане з інтервенціями російського Центробанку. 16 грудня регулятор витратив на підтримання курсу майже два мільярди доларів.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG